Serum do rzęs – zapewniające wzrost i objętość

Bez względu na to, jak dobrze znasz się na nakładaniu sztucznych rzęs, nakładanie tych klejących i lepkich fałszu jest zawsze procesem testującym cierpliwość. Kilka lat temu był to jedyny sposób na uzyskanie pełniejszego wyglądu rzęs. Ale dziś można uzyskać mroczne, zabójcze oczy z długimi, grubymi i zakrzywionymi rzęsami, nakładając na nie serum.

Na rynku istnieje wiele konkurencyjnych serum do rzęs i w tym czasie staje się przytłaczające, aby wybrać ten, który daje życie słabym rzęsom. Po przeszukaniu rynku i rozmowy z wieloma klientami, przygotowaliśmy listę pięciu najlepszych serum, które zapewniają wzrost i objętość. Zagłębmy się w tę listę.

Revitalash Advanced

Jest to magiczna mieszanka technologii naukowej i najlepszych składników botanicznych. Ten gest serum miłości został stworzony przez okulistę dr Michaela Brinkenhoffa dla swojej żony po chemioterapii, która pozostawiła jej rzęsy cienkie, słabe i kruche. Serum okazało się być Rolls-Royce’em z serum do rzęs.

Serum do rzęs

Delikatna, ale niesamowita formuła zawiera kompleks biopeptynowy wypełniony zieloną herbatą, peptydami, biotyną i lipidami, które wzmacniają rzęsy, a także ekstrakty roślinne i kliny witaminowe pełne przeciwutleniaczy, które chronią rzęsy przed działaniem zewnętrznych czynników drażniących.

Shiseido Lash Full Serum, 37 funtów, Look Fantastic

 J-beauty poświęcił lata na badania i opracowanie tego serum do rzęs. W ciągu 15 lat przetestowali 200 roślin, aby uzyskać składnik, który ułatwia wzrost rzęs.

Wymyślili owoc Zizphus Jujube (znany również jako chińska data) i zastosowali go w serum. 60% testerów w badaniach klinicznych zgłosiło pełniejsze rzęsy po czterech tygodniach, a 80% stwierdziło, że ich rzęsy były dłuższe i gęstsze w ciągu zaledwie czterech miesięcy.

Kate Blanc Cosmetics Olej rycynowy

Artystka makijażu Des Moines Ivy Boyd twierdziła, że olej ten jest całkowicie naturalnym i przystępnym cenowo rozwiązaniem do kondycjonowania rzęs. Jest to organiczny preparat nawilżający, który odżywia mieszki włosowe, stymulując wzrost i siłę rzęs. Użytkownicy nazywają go wygładzaczem łask po tym, jak przedłużanie rzęs zrujnowało je.

Klinicznie sprawdzona surowica rzęsowa z L’Orealu

To klinicznie sprawdzone serum do rzęs zawiera olej rycynowy do pielęgnacji rzęs, witaminę B5, kwas hialuronowy i filoksan. Serum zostało opracowane nie tylko w celu nadania rzęsom długości i objętości, ale także w celu ich ochrony po oczyszczeniu tuszu do rzęs. 81% osób zgodziło się, że ta magiczna formuła zapewnia rzęsom pełniejszy wygląd w ciągu zaledwie 60 dni. 

UKLash Eyelash Serum

Serum to jest wzbogacone o ekstrakty z winogron i nasion w celu kondycjonowania i wzmacniania korzeni oraz ekstrakt ze Swertia japonica, który pomaga stymulować przepływ krwi w korzeniach rzęsistych w celu zwiększenia wzrostu, pentapeptyd-17 w celu stymulowania keratyny, a witamina B7 w celu zapewnienia budulca dla keratyny

Te pękające koktajle do rzęs są dość proste do zastosowania. Po usunięciu makijażu, włóż kilka dodatkowych minut na nałożenie serum u podstawy za pomocą szczoteczki. Nie oczekuj natychmiastowego efektu. Przy regularnym stosowaniu, już po kilku tygodniach uzyskasz pełniejsze, pierzaste rzęsy.

Artykuły z tej samej kategorii:

    Nic nie znaleziono