Jakie są najpopularniejsze przedmioty promocyjne?

Reklama jest kluczowym aspektem rozwoju Twojej firmy. Dlatego ważne jest, aby szukać solidnej strategii, która rzeczywiście działa. Najlepsze produkty promocyjne mogą pomóc Ci rozpocząć i zbudować swoją markę. Jakie są więc najbardziej popularne przedmioty promocyjne, które możesz wykorzystać już teraz?

Odzież firmowa

Możesz sprawić, że Twoja firma będzie wyglądać bardziej legalnie, jeśli wydrukujesz nazwę i logo firmy na kurtkach, koszulkach polo lub innych rodzajach odzieży firmowej. Chociaż możesz nie być wielkim fanem uniformów, to profesjonalny strój jest niezbędny podczas spotkań networkingowych. T-shirty mogą być również dostosowane do potrzeb klienta jako odzież weekendowa. Po zastosowaniu odpowiedniego wzoru, możesz być pewien, że Twoi pracownicy będą nosić te ubrania wielokrotnie. 

Darmowe koszulki promocyjne to świetne narzędzie promocyjne

Zaoferuj darmowe koszulki promocyjne podczas nadchodzącego wydarzenia reklamowego, abyś mógł wyprowadzić promocję z własnego miejsca pracy. Ponad połowa populacji konsumentów posiada koszulki promocyjne, które sprawiają, że funkcjonują one jako oficjalne chodzące billboardy Twojej marki. 

Torebki

Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłeś w targach branżowych, z pewnością wiesz, że te wydarzenia są jak ćwiczenie siły woli. Ale są one również doskonałą okazją do promocji biznesu. Torby są jednym z najlepszych prezentów, które możesz przynieść i rozdać, ponieważ pomogą one uczestnikom zachować ich broszury, broszury i inne rzeczy w jednej wygodnej i łatwej do przenoszenia torbie. W tym samym czasie, Twoje logo będzie również w pełnym wyświetlaczu, podczas gdy oni chodzą od jednego stoiska do drugiego. 

Przedmioty promocyjne – Torebki

Oferując torby płócienne, Twoja marka może również zmniejszyć zużycie plastiku i ograniczyć emisję dwutlenku węgla. Średnia żywotność torby wielokrotnego użytku odpowiada ponad 700 torbom jednorazowym. 

Przyrządy do pisania

Nigdy nie można się pomylić, dodając nazwę swojej firmy na korpusie ołówków i długopisów reklamowych. W końcu ludzie używają ich prawie codziennie, czy to do spisania zakupów spożywczych, które kupią, czy do zanotowania ważnych prac domowych. W związku z tym ważne jest, aby ołówki i długopisy znajdowały się w biurze, w księgarni na uczelni lub w kubku obok kasy. Większość ludzi nie może przejść przez cały dzień bez zapisywania czegoś tu i tam. W rzeczywistości, większość konsumentów używa markowych długopisów lub ołówków każdego dnia. 

Wideo: Czy nadal wątpisz w sukces upominków promocyjnych?

Karteczki samoprzylepne i dzienniki 

Byłeś jeszcze małym dzieckiem, kiedy dowiedziałeś się, jak ważne jest robienie notatek. Siedziałeś przy biurku w szkole, zapisywałeś kilka linijek i bazgrałeś za każdym razem, gdy czułeś się znudzony podczas lekcji. Profesjonaliści robią dokładnie to samo podczas spotkań, dlatego reklama z wykorzystaniem karteczek samoprzylepnych i markowych notesów ma sens. 

Mówi się, że najprawdopodobniej będziesz pamiętać rzeczy, jeśli je zapiszesz. Jest to najlepszy sposób, aby pozostać na dobrej drodze i zwiększyć swoją produktywność. 

Drinkware

Przy aktywnym trybie życia i napiętym harmonogramie, musisz zawsze pozostawać nawodniony przez cały dzień. Nie należy również zapominać o tym, jak ważne jest regularne dostarczanie sobie dawki kofeiny. Dlaczego więc nie dać klientom czegoś, z czego mogą korzystać codziennie, rozdając promocyjne naczynia do picia podczas następnej imprezy? Niezależnie od tego, czy rozdasz kubki do kawy czy butelki z wodą, ludzie z pewnością zauważą logo Twojej firmy za każdym razem, gdy będą chcieli uzupełnić wodę.

Osoby dorosłe używają naczyń z nadrukiem swojego logo 2 do 3 razy w tygodniu. Stają się one ważną częścią wszystkich gospodarstw domowych, gdy ludzie zasiadają do śniadań i chwytają przekąski po szkole lub pracy. 

Kapelusze na zamówienie

Czapki na zamówienie dosłownie umieszczą markę Twojej firmy na szczycie umysłu każdego, kto je dostanie. Nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się na czapki dziane na zimowy festiwal, czapki z daszkiem dla drużyny sportowej, czy plastikowe przyłbice na turnieje, ludzie zawsze kochają takie prezenty, a nawet zatrzymują je przy sobie przez wiele lat. 

Większość konsumentów posiada czapki, na których widnieje slogan reklamowy lub logo. Zarówno mężczyźni jak i kobiety są przyciągani do takich przedmiotów promocyjnych po prostu dlatego, że są one uniwersalne i atrakcyjne. 

Okulary przeciwsłoneczne

Wakacje w tropikach nigdy nie będą kompletne bez świeżego napoju pod ręką, stylowego stroju kąpielowego i niestandardowych okularów przeciwsłonecznych. Możesz sprawić, że marka Twojej firmy stanie się częścią tych słonecznych wycieczek, używając pary promocyjnych okularów przeciwsłonecznych. Twoi klienci będą je nosić na festiwalach muzycznych, piknikach, grillach i imprezach na świeżym powietrzu. 

Co roku w USA sprzedaje się miliony par okularów przeciwsłonecznych. Są one nie tylko modne, ale mogą również służyć jako najlepszy poziom ochrony przed niebezpiecznymi promieniami UV. 

Akcesoria techniczne

Dziadkowie aż do maluchów używają teraz smartfonów, tabletów czy laptopów. Zawsze zabierają swoje urządzenia ze sobą gdziekolwiek się udadzą, dzięki czemu akcesoria techniczne są najlepszym sposobem na reklamę Twojej firmy. Nie ma znaczenia, czy Twoje logo zostanie nadrukowane na wkładkach do uszu, czy nawet na stojakach do telefonów, ponieważ możesz być pewien, że Twoja marka będzie bardzo widoczna.

Torby na lunch

Dzięki torbom lunchowym na zamówienie Twoja marka może mieć swoje własne, wyróżniające się miejsce w kawiarniach w czasie przerwy. Jedzenie jest przecież uniwersalnym językiem, który rozumieją ludzie wszystkich ras i kolorów. Zarówno studenci jak i profesjonaliści mogą dyskutować o Twoim logo lub firmie z każdym, kto siedzi z nimi przy stole. Możesz zaprezentować swój dobry smak i wyczucie, jeśli uczynisz swoją markę częścią każdego posiłku. 

Ponieważ dorośli stają się coraz bardziej świadomi swojego zdrowia i zachęcają swoje dzieci do tego samego, przynoszenie własnego lunchu do pracy i szkoły jest obecnie trendem, który wymaga również wysokiej jakości toreb na lunch do wygodnego pakowania. 

Przedmioty promocyjne to pewny sposób na przyniesienie więcej biznesu, a jednocześnie skuteczna reklama za ułamek kosztów. Jeśli jesteś startupem lub małą firmą, nigdy nie możesz sobie pozwolić na przegapienie takiej wspaniałej okazji. Użyj któregoś z tych przedmiotów promocyjnych następnym razem, gdy przygotowujesz się na nadchodzące targi lub specjalne wydarzenie.

Artykuły z tej samej kategorii:

    Nic nie znaleziono